23 stycznia 2022 III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We wtorek obchodzimy ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW.PAWŁA.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli i nadal pomagają w porządkowaniu skutków nawałnicy na naszym cmentarzu parafialnym. Szczególne podziękowania dla pana Kacpra Bartosika i jego współpracowników oraz dla jednostki OSP Mąkoszyn.
  3. Wspólnie z parafiami naszego dekanatu organizujemy zbiórkę pieniężną na pomoc poszkodowanym rodzinom podczas nawałnicy. W naszej parafii zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się w niedzielę 30 stycznia.
  4. W przyszłą niedzielę 23 stycznia będziemy gościć w naszej parafii Stowarzyszenie Otwarte Serca z parafii Szpetal Górny. Zaprezentują nam przedstawienie bożonarodzeniowe o godz.12.00. Po przedstawieniu rozpocznie się Msza św. Stowarzyszenie pomaga potrzebującym dzieciom i jeśli ktoś zechce będzie mógł wesprzeć swoją ofiarą do puszki działalność stowarzyszenia.
  5. Dziękuję wszystkim rodzinom spotkanym podczas kolędy w mijającym tygodniu. Dziękuję za każde spotkanie, rozmowę, modlitwę i także za to co było dla ciała. Szczególne podziękowania dla wszystkich osób podwożących kapłana.

Ze względu na nasz parafialny wyjazd w góry w tym tygodniu nie będzie kolędy.

1. Dziękuję za ofiary składane podczas kolędy na remont świątyni.