13 czerwca 2021 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W poniedziałek przeżywamy WSPOMNIENIE BŁ.MICHAŁA KOZALA, BM.

2. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Do hiszpańskiej mistyczki Józefy Menendez Jezus powiedział: ,, Jednego tylko pragnę – być kochanym. Patrz na moje Serce, Józefo. Ono jedynie może dać ci szczęście. Spoczywaj w Nim. Chcę, abyś w moim Sercu spoczywała bez obawy. Patrz na Nie, a stwierdzisz do jakiego stopnia płomień ten jest zdolny strawić wszelkie twoje niedoskonałości. Pójdź, wejdź do mego Serca i odpocznij w Nim, potem zaś Ja odpocznę w twoim. Serce moje jest nie tylko przepaścią miłości, Ono jest także przepaścią miłosierdzia! „W dni powszednie o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  kwadrans adoracji w ciszy. O godz. 17.45 modlitwa litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę nabożeństwo kolejno po Mszach św. Wyjątkowo w poniedziałek nabożeństwo o godz. 16.30.

3. Na spacer miłosierdzia zapraszam we wtorek 22 czerwca.

4. W czwartki o godz. 19.00 odbywają się katechezy biblijne. Zapraszam wszystkich chcących lepiej poznać i rozumieć Pismo św.